Hollywoodzki uśmiech

Zdrowe zęby i piękny uśmiech to nasza wizytówka. Uśmiech przełamuje bariery, pozwala zrobić pozytywne pierwsze wrażenie oraz łagodzi negatywne sytuacje. Dlatego też warto o niego dbać i robić wszystko, by towarzyszył nam przez całe życie. Co zrobić, by nasze uśmiech i zęby przykuwały uwagę?

Białe i błyszczące zęby

Szczotkujesz zęby codziennie, a mimo to w niczym nie przypominają one zębów gwiazd z pierwszych stron gazet. By olśniewać uśmiechem warto wybrać się do gabinetu stomatologicznego i skorzystać z kilku zabiegów, które poprawią stan i wygląd uzębienia.

Wylecz zęby

Na początku zadbaj o ich stan. Dentysta zrobi dokładnie przegląd Twoich zębów i zacznie ich leczenie. Aktualnie, nie należy bać się już leczenia kanałowego czy borowania. Nowoczesny sprzęt sprawia, iż przebiega to bardzo szybko i bezboleśnie.

Ortodoncja

Piękne zęby to proste zęby, a to czasami wymaga wizyty u specjalisty czyli ortodonty. Warto czasami zainwestować w aparat fotograficzny, by po roku lub dwóch latach cieszyć się idealnymi i prostym zgryzem.

Implanty

Zdarza się tak, iż powyższe zabiegi nie wystarczą i musimy zainwestować w implanty. Nowoczesne implanty sprawiają, iż nasz uśmiech może wyglądać jak u gwiazd hollywoodzkich.

Stomatologia estetyczna

Po wyleczeniu zębów i ich wyprostowaniu warto zainwestować w wybielanie. Dzięki temu zęby będą olśniewająco białe, nie tracąc przy tym naturalnego wyglądu. Zabieg ten często ratuje uzależnionych od kawy, czy tytoniu.

Ponadto, każdy dobry dentysta dostosowuje proces leczenia indywidualnie do każdego klienta. Nie czekajmy jednak z leczeniem naszych zębów, gdyż piękny uśmiech to nasza najlepsza ozdoba.