Niezwykłe kosmetyki marki Jadwiga

Reklamy telewizyjne i radiowe przyzwyczaiły nas do tego, abyśmy w sklepach wybierały kosmetyki znanych światowych producentów, oczywiście płacąc przy tym ogromne pieniądze. A przecież mamy w Polsce dostępne znacznie tańsze, a przy tym lepsze kosmetyki, które dodatkowo wykorzystują do produkcji jedynie naturalne, polskie składniki. Jednym z najlepszych przykładów takiej firmy kosmetycznej jest firma Jadwiga.

Filozofia firmy Jadwiga

Historia firmy kosmetycznej Jadwiga zaczyna się w roku 1967, czyli w czasach, gdy niezwykle ciężko było o kupno gotowego produktu kosmetycznego. Dlatego też Pani Jadwiga Użyczyn Marszewska zaczęła w tym czasie samodzielnie i w pełni własnoręcznie w moździerzu wykonywać kosmetyki z dostępnych naturalnych środków.

Dziś oczywiście produkcja jest nieco bardziej zautomatyzowana, jednak filozofia produkcji pozostała ta sama. Firma Jadwiga kosmetyki produkuje jedynie z naturalnych, polskich składników. Wszystko z powodu filozofii, którą wyznawała założycielka, czyli przekonanie, że każdy powinien używać kosmetyków, które powstają ze składników rosnących w rejonie, w którym żyje. Innymi słowy, Polka powinna używać kosmetyków na bazie polskich produktów, a Francuzka wykonanych z produktów rosnących we Francji. I choć wydaje się, że to przekonanie jest nieco przestarzałe, to zdecydowanie coś w tym jest, ponieważ działanie kosmetyków Jadwiga jest doprawdy niesamowite.

Więcej na: https://kosme.pl/pol_m_Producent_kosmetyki-Jadwiga-422.html