Masaż ciała w Krakowie – co nas czeka podczas wyboru salonu?

Na jaki salon masażu zdecydować się kiedy chcemy skorzystać z krakowskich salonów urody? Trzeba przyznać, że dobrego masażystę czasami trzeba ze świecą szukać. To ważna persona, która niestety nie zawsze jest powszechnie dostępna. Na rynku można spotkać różne osobowości, które nazywają się masażystami, jednak często chyba minęli się z powołaniem. Traktują swój zawód po macoszemu i zależy im tylko na pieniądzach.

Wybierając się do salonu urody, pomyślmy o naszych zachciankach – to jest nasz czas na relaks.

Masaż ciała  – na co zwrócić uwagę?

Na samym początku warto uświadomić sobie jakie są nasze potrzeby i zależnie od nich wybrać masażystę i miejsce, w którym masaż się odbędzie. Być może warto zastanowić się również nad innymi usługami jakie oferują salony masażu ciała w Krakowie? Na mapie Krakowa znajdziemy Salony Urody które oferują oprócz masażu wiele usług takich jak: kosmetyczka, depilacja brazylijska, medycyna estetyczna, a nawet dietetyk.

Salonów urody jest wiele, ale, nie wszystkie od razu muszą sprostać naszym oczekiwaniom. Dlatego koniecznie zastanówcie się jaki ma być cel waszej wizyty. W naszej głowie pojawia się myśl: masaż ciała Kraków i co dalej? Najlepiej wybrać miejsce, które jest do tego dobrze przygotowane, tzn. miejsce higieniczne, utrzymywane na wysokim poziomie, które mogą pochwalić się wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistyczną. Warto też chwilę poświęcić na poszukiwania w internecie. To jest trochę tak jak z każdym wyborem, np. mieszkania. Możemy być w 10 miejscach i nic, ale w 11 po prostu już wiemy, że to jest to.

Jak się ubrać na masaż?

Ubranie nie ma większego znaczenia, ponieważ zazwyczaj je zdejmujemy. Jednak bieliznę warto przemyśleć. Najpierw kilka słów o masażu całego ciała, bo tu jest najwięcej zagadek. Podręczniki podają, że do masażu należy przystąpić całkowicie rozebranym, lub w luźnej bieliźnie. Oczywiście to my sami podejmujemy decyzję. Ważne, żebyśmy nie czuli się skrępowani, tylko jak najbardziej rozluźnieni, chociaż muszę przyznać, że zdjęcie wszystkiego jest formą najwygodniejszą.
Nic nie uciska, nie przeszkadza i ramiączka nie plączą się, a do tego zwiększa się zakres technik możliwych do zastosowania. Masażysta ze swej strony dbając o dobre samopoczucie klienta pozostawia go samego na czas rozebrania i zapewnia przykrycie, którym potem operuje tak, aby klient nie odczuł żadnego dyskomfortu. Podczas masażu lub rehabilitacji odsłania się tylko części masowane. Wszak podczas masażu głównie chodzi o rozluźnienie. Jedne Kobiety kładą się w samych majtkach, inne w całej bieliźnie a jeszcze inne całkowicie nagie. W zasadzie dla masażystów czy rehabilitantów jest to bez znaczenia. Najważniejsze jest to, abyśmy to my byli rozluźnieni i czuli się swobodnie, aby masaż przyniósł jak najlepszy efekt.

Jeśli decydujemy się pozostać w bieliźnie, proszę pamiętać:

Panie:
jeśli zostawicie na sobie stanik, dobrze jest rozpiąć go podczas masażu, aby masażysta miał większą swobodę ruchów. Jeśli jesteście w figach, to do masażu pośladków dobrze jest je zsunąć. Alternatywą w tym przypadku są stringi, które mogą zostać na pośladkach bez potrzeby zdejmowania.
Panowie:
Ponieważ mięśnie ud zaczynają się dosyć wysoko to wybór bokserek nie jest dobrym pomysłem gdyż masaż ud kończy się w połowie nogi związku z tym polecam wybrać slipki lub zdjęcie bielizny.

Wybór masaż ciała Kraków to nie jest prosta sprawa, jednakże pamiętajcie! Salon urody to miejsca gdzie to my musimy czuć się bezpiecznie i komfortowo. W końcu to jest nasz czas na relaks. Dlatego warto dokładnie przemyśleć nasze zachcianki przed wyborem miejsca i wybrać się do salony z pewnością siebie i uśmiechem.